Kino Portyč Písek: Kulturní Oáza Jižních Čech

Kino Portyč Písek

Historie kina Portyč

Kino

Program a repertoár

Naše dramaturgie se zaměřuje na současné divadelní trendy a experimentální formy. Věříme v sílu divadla otevírat důležitá společenská témata a inspirovat k diskuzi. V našem repertoáru najdete autorské inscenace, klasické hry v netradičním pojetí i site-specific projekty. Spolupracujeme s talentovanými tvůrci z České republiky i zahraničí, kteří do našeho divadla přinášejí svěží vítr a originální pohled na divadlo.

Speciální akce a festivaly

Praha žije kulturou po celý rok, ale některé události si nenechejte ujít. Zažijte atmosféru Febiofestu, filmového festivalu s mezinárodním přesahem. V květnu se Praha rozezní hudbou během festivalu Pražské jaro, který láká světové orchestry a sólisty. Milovníci designu si přijdou na své během Designbloku, přehlídky moderního designu a kreativních konceptů. Vánoční trhy na Staroměstském a Václavském náměstí pak promění centrum města v pohádkovou krajinu plnou vůní a světel.

Atmosféra a zážitek

Prostředí hraje klíčovou roli a dotváří celkový dojem. Ať už se jedná o útulnou kavárnu s vůní čerstvé kávy, nebo o rušné náměstí plné pouličních umělců, atmosféra místa ovlivňuje naše smysly a emoce. Zvuky, vůně a vizuální prvky se spojují a vytvářejí jedinečnou atmosféru, která umocňuje náš zážitek. Příjemná atmosféra dokáže proměnit obyčejný okamžik v nezapomenutelnou vzpomínku.

Vstupenky a rezervace

Vstupenky na naše akce si můžete zakoupit online přes oficiální webové stránky nebo osobně v pokladně. Doporučujeme včasnou rezervaci, jelikož kapacita je omezená. Ceny vstupenek se liší v závislosti na typu akce a zvolené kategorii sedadel. Pro studenty, seniory a ZTP platí zvýhodněné vstupné. Informace o dostupnosti slev naleznete na našem webu nebo se informujte u našeho personálu. Vstupenky jsou nevratné a nepřenosné na jinou osobu. V případě zrušení akce z naší strany bude vstupné v plné výši refundováno.

Publikováno: 05. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: LudvikZak

Tagy: kino portyč písek | kino portyč v písku