Vrací se Jigsaw! Saw X děsí v kinech

Saw X Kino

Jigsaw se vrací na plátna

Fanoušci hororů se mají na co těšit! Kultovní série Saw se vrací na plátna kin s již desátým dílem. Po posledním filmu Spiral: From the Book of Saw z roku 2021, který se zaměřil na novou zápletku, se vracíme k legendárnímu Johnu Kramerovi, známému jako Jigsaw.

Tentokrát se Jigsaw vrací ve filmu Saw X, jehož děj se odehrává mezi událostmi prvních dvou filmů. Diváci se tak můžou těšit na detailnější pohled do mysli zvráceného génia a na pozadí jeho zvrácených her. Režie se ujímá Kevin Greutert, který má na svědomí již Saw VI a Saw 3D, takže fanoušci se můžou těšit na pořádnou dávku napětí a brutality.

V hlavních rolích se představí Tobin Bell jako John Kramer/Jigsaw a Shawnee Smith jako Amanda Young. Premiéra v českých kinech je naplánována na říjen 2023. Pokud si chcete zkrátit čekání, pusťte si předchozí díly a připomeňte si, proč je Saw považována za jednu z nejlepších hororových sérií všech dob.

Desátý díl kultovní série

Desátý díl kultovní série Saw X přináší Johna Kramera alias Jigsaw zpět na plátna kin. Tentokrát se děj filmu odehrává mezi prvním a druhým dílem a zaměřuje se na Kramerovu cestu do Mexika, kde se snaží podstoupit experimentální léčbu své rakoviny.

Vlastnost Saw X
Premiéra v ČR (kino) 28. září 2023

Fanoušci se můžou těšit na zvrácené pasti, napínavý děj a další kapitolu z temné minulosti Johna Kramera. Režie se ujal Kevin Greutert, který má na svědomí již Saw VI a Saw: The Final Chapter. V hlavní roli se vrací Tobin Bell. Premiéra Saw X v českých kinech je naplánována na 26. října 2023.

Premiéra v českých kinech

Fanoušci hororové série Saw si můžou konečně oddychnout. Desátý díl s podtitulem Saw X dorazil do českých kin a slibuje návrat ke kořenům série. John Kramer, nechvalně známý Jigsaw, se vrací na plátna kin v podání Tobina Bella. Tentokrát se děj filmu odehrává mezi prvním a druhým dílem a sleduje Kramerovu cestu do Mexika, kde se snaží podstoupit experimentální léčbu své rakoviny.

Premiéra filmu Saw X v českých kinech je velkou událostí pro fanoušky hororového žánru. Film slibuje napínavou zápletku plnou zvratů, brutálních pastí a morálních dilemat, které jsou pro sérii Saw typické. Režie se ujal Kevin Greutert, který má na svém kontě již šestý a sedmý díl série. V hlavních rolích se kromě Tobina Bella představí i Shawnee Smith, Synnøve Macody Lund a Steven Brand.

Saw X v kinech láká na intenzivní zážitek plný napětí a brutality. Diváci se můžou těšit na krvavou jízdu, která je donutí zpochybňovat morálku postav i sebe samých.

saw x kino

Brutální pasti a napětí

Filmová série Saw se stala synonymem pro brutální pasti a nervy drásající napětí. Každý film přináší nové, ještě zvrácenější a propracovanější konstrukce, které prověří nejen fyzickou, ale i psychickou odolnost obětí. Jigsaw, geniální a sadistický mozek operace, nutí své oběti čelit vlastním démonům a dělat nemožná rozhodnutí v boji o přežití. Past se stává symbolem minulosti oběti, odráží její hřechy a nutí ji k zúčtování s vlastním svědomím. Diváci jsou vtaženi do hry na kočku a myš, kde hranice mezi dobrem a zlem, vinou a trestem se stírá. Atmosféra strachu a beznaděje je budována mistrovsky, napětí graduje s každou minutou a zvraty v ději udržují diváky v neustálé nejistotě. Saw X slibuje návrat ke kořenům série, brutálnější pasti a ještě temnější ponor do Jigawovy mysli. Fanoušci se můžou těšit na adrenalinový zážitek, který je nenechá chladnými a z kina si odnesou nezapomenutelný filmový zážitek.

Tobin Bell znovu jako Jigsaw

Fanoušci hororové série Saw se mají na co těšit! Tobin Bell se vrací jako John Kramer, alias Jigsaw, v desátém díle filmové série Saw X. Film míří do kin a slibuje další kapitolu plnou napětí, děsivých pastí a překvapivých zvratů.

Postava Johna Kramera zemřela již v Saw III, ale tvůrci série našli způsoby, jak ho začlenit do děje i v dalších dílech. Využili flashbacky, nahrávky a jeho odkaz, který inspiroval další vrahy. V Saw X se zdá, že se s Jigsawem setkáme v době před jeho smrtí. Podrobnosti děje jsou stále zahaleny tajemstvím, ale podle upoutávek se zdá, že se film zaměří na Kramerovu cestu do Mexika, kde se snaží najít lék na svou smrtelnou nemoc.

Návrat Tobina Bella v roli Jigsawa je pro fanoušky série velkým lákadlem. Jeho charismatický a děsivý výkon je neodmyslitelně spjatý s úspěchem celé série. Saw X slibuje návrat ke kořenům série a napínavý hororový zážitek, který uspokojí i ty nejnáročnější fanoušky.

Nová kapitola v Jigsawově hře

Fanoušci hororové série Saw si můžou konečně oddychnout. Po sedmi letech od posledního dílu, Jigsaw, přichází do kin desátý díl s názvem Saw X. Režie se tentokrát ujal Kevin Greutert, který má na svědomí už Saw VI a Saw: The Final Chapter.

V hlavní roli Johna Kramera alias Jigsaw se vrací Tobin Bell. Saw X se odehrává mezi událostmi prvních dvou filmů a slibuje odhalit dosud neznámé kapitoly z Jigsawovy minulosti. Film nás zavede do Mexika, kde se Kramer vydává hledat experimentální léčbu své rakoviny.

saw x kino

Saw X slibuje návrat k syrovosti a brutálnosti prvních filmů. Tvůrci slibují propracované pasti a mrazivou atmosféru, která z filmů Saw udělala kultovní záležitost. Premiéra v českých kinech je naplánovaná na 26. října 2023.

Pro fanoušky hororů a thrillerů

Pro fanoušky hororů a thrillerů je příchod filmu Saw X do kin událostí roku. Legendární série, která redefinovala žánr mučivých pastí a morálních dilemat, se vrací s desátým dílem a slibuje další kapitolu plnou napětí, zvratů a krvavých scén. John Kramer alias Jigsaw je zpět, aby ve svém zvráceném světě podrobil další oběti zkoušce přežití.

Tentokrát se děj filmu Saw X odehrává mezi událostmi Saw a Saw II, čímž nabízí nový pohled na Jigsawovu minulost a motivaci. Fanoušci se můžou těšit na komplexní příběh, který prohloubí mytologii série a zároveň nabídne řadu děsivých momentů. Režisér filmu slibuje návrat k syrovosti a brutalitě prvních dílů, takže se diváci můžou připravit na intenzivní zážitek.

Kromě napínavého děje a děsivých scén je film Saw X lákadlem i pro fanoušky hereckých výkonů. V hlavních rolích se představí jak známé tváře série, tak noví herci, kteří do děje vnesou svěží vítr. Ať už jste skalní fanoušci série Saw, nebo jen hledáte kvalitní hororový film, Saw X v kině by vám neměl uniknout.

Atmosféra plná strachu a děsu

Desátý díl legendární hororové série Saw, v originále Saw X, slibuje návrat ke kořenům a atmosféru plnou strachu a děsu. Fanoušci se můžou těšit na důmyslné pasti, mrazivou hudbu a samozřejmě na ikonického Johna Kramera alias Jigsaw. I když je Jigsaw oficiálně mrtvý, jeho děsivá hra pokračuje a vtahuje do svého spáru nic netušící oběti. Trailer naznačuje, že se děj filmu Saw X bude odehrávat mezi prvním a druhým dílem a zaměří se na Jigsawovu cestu do Mexika, kde se snaží najít lék na svou smrtelnou nemoc.

Tvůrci filmu slibují, že Saw X bude nejbrutálnějším a nejnapínavějším dílem série. Režisér filmu se nechal slyšet, že se inspiroval atmosférou prvních filmů a chtěl divákům znovu připomenout, proč se Saw stalo tak populární. Premiéra filmu Saw X v kinech je naplánována na říjen a očekává se, že půjde o jeden z nejúspěšnějších hororů roku.

Morální dilemata a zvrácená hra

Desátý díl legendární hororové série Saw, s podtitulem Saw X, přináší do kin další kapitolu plnou brutálních her a morálních dilemat. John Kramer alias Jigsaw je zpět a s ním i jeho zvrácená představa spravedlnosti. Tentokrát se ocitáme uprostřed Kramerova příběhu, kdy se po neúspěšné léčbě rakoviny vydává do Mexika s vidinou experimentální léčby. Jeho naděje na uzdravení se ale brzy rozplynou a Jigsaw odhalí krutý podvod. Vzteky a zklamáním se v něm probudí staré démony a on se pustí do nové série her, které prověří morální integritu všech zúčastněných. Saw X slibuje intenzivní zážitek plný napětí, brutality a psychologického teroru, na který fanoušci série čekají. Otázkou ale zůstává, zda se film dokáže vymanit ze zaběhnutých kolejí a přinést do série něco nového, nebo zda se stane jen dalším opakováním osvědčeného receptu.

saw x kino

Doporučení: pro silné povahy

Saw X, nejnovější přírůstek do hororové série Saw, dorazil do kin a slibuje další kapitolu plnou brutálních pastí a mrazivé atmosféry. Fanoušci série, kteří se těšili na další dávku sadistických her Johna Kramera alias Jigsawa, si přijdou na své. Film si rozhodně nebere servítky a servíruje divákům scény plné násilí a krve. Pro ty, kteří sérii znají, není třeba dodávat, že Saw X není pro slabé povahy. Pokud ale patříte mezi fanoušky hororu, kteří se rádi bojí a nemají problém s explicitním zobrazením násilí, pak je Saw X pro vás tou pravou volbou. Připravte se na intenzivní a nepředvídatelný zážitek, který vás nenechá chladnými.

Očekávaný filmový zážitek podzimu

Fanoušci hororů zbystřete! Po sedmi letech se na plátna kin vrací legendární série Saw s již desátým dílem, Saw X. Premiéra v českých kinech je naplánována na 28. září a slibuje návrat ke kořenům série s důrazem na brutální pasti a psychologické hry.

Saw X se odehrává mezi událostmi prvního a druhého dílu a vrací nás k postavě Johna Kramera alias Jigsaw. Ten se tentokrát vydává do Mexika, aby podstoupil experimentální léčbu své rakoviny. Když se ale ukáže, že jde o podvod, Jigsaw se vrací ke svým starým zvykům a sérií důmyslných pastí se mstí všem, kteří se na něm pokusili vydělat.

Režie se ujímá Kevin Greutert, který má na svém kontě již díly Saw VI a Saw: The Final Chapter. V hlavních rolích se vrací Tobin Bell jako John Kramer/Jigsaw a Shawnee Smith jako Amanda Young.

Očekávání fanoušků jsou vysoká a Saw X má potenciál stát se jedním z nejúspěšnějších hororů roku. Atmosférický trailer slibuje napínavou podívanou plnou zvratů, která uspokojí i ty nejnáročnější fanoušky hororového žánru.

saw x kino

Publikováno: 06. 07. 2024

Kategorie: kultura

Autor: LudvikZak

Tagy: saw x kino | film saw x v kině