Nejoblíbenější diety, které osloví možná i Vás

Dodržujete pitný režim, správné stravování, a přesto se Vám nedaří shodit ani kilogram nadbytečných tuků. Pak k tomu přidejte ještě pravidelný pohyb a zároveň vsaďte na nejoblíbenější diety. Těch existuje samozřejmě přemíra a některé z nich jsou opravdu zajímavé. S těmi nejpopulárnějšími Vás nyní seznámíme v následujících řádcích.

Keto dieta patří mezi nejoblíbenější diety

Začneme představením Keto diety, která je z pohledu hubnutí poměrně rychlá. Dieta má velice jednoduchý princip. Ze svého jídelníčku jednoduše vysadíte sacharidy a uvidíte, že výsledek se dostaví záhy. I při hubnutí a dodržování dietních návyků však neopomínejte na posilování imunitního systému.

Ostatní populární diety

Keto dieta se stala naším odrazovým můstkem. Nyní Vám přinášíme další nejoblíbenější diety, které si jednoduše zamilujete. A to pro jejich obsahové složené, lahodnost a lehkost. S jednotlivými typy diet Vás podrobněji seznámíme prostřednictvím níže uvedených otázek a odpovědí.

Jak funguje Dukanova dieta?

Dunanovu dietu vymyslel pan Dukan. Úspěšný dietolog a výživový poradce. Dieta rozdělená do čtyř fází. Ty se postupně mění a jedna přechází v druhou. Stát se může i životním stylem.

Jaká je Low carb dieta?

Mezi nejoblíbenější diety patří i ta Low carb. Jde víceméně o odlehčenou obdobu Keto diety. Také zde dochází k vysazení sacharidů a ke zvýšení množství tuků a bílkovin. Ovšem, ne v tak razantním podání.

Jak funguje veganská dieta?

Tento typ diety patří spíše mezi ty pomalejší, protože se hodně odvíjí od toho, jakým způsobem se stravujete. Jak už prozrazuje název diety, stravovat se budete jen přírodními pochutinami. Zcela ze svého jídelníčku vypustíte živočišnou stravu.

Jak vypadá Paleo dieta?

Paleo dieta je mnohdy označovaná jako paleolitická. Živit se budete pouze tak, jako naši předchůdci. Maso, které si mohli ulovit a plodiny posbírat, jen převedeno do současné doby.

Jaké další diety jsou v kurzu?

Mezi nejoblíbenější diety patří ještě Atkinsonova dieta, Intermittent Fasting a nízkotučná dieta.