Letní kino Žďár nad Sázavou 2023: Filmové lahůdky pod hvězdami

Letni Kino Zdar Nad Sazavou 2023

Letní kino Žďár nad Sázavou

Letní kino ve Žďáru nad Sázavou je oblíbenou součástí kulturního léta ve městě. Každý rok se promítá pod širým nebem na nádvoří zámku Žďár nad Sázavou, což vytváří jedinečnou atmosféru. Program letního kina ve Žďáru nad Sázavou pro rok 2023 slibuje pestrou škálu filmů pro všechny věkové kategorie. Diváci se mohou těšit na filmové premiéry, české i zahraniční komedie, romantické filmy, napínavé thrillery i animované pohádky pro děti. Promítání probíhají za příznivého počasí, obvykle od června do srpna. Aktuální program a informace o vstupenkách jsou k dispozici na webových stránkách Kulturního domu Žďár nad Sázavou a na sociálních sítích. Letní kino ve Žďáru nad Sázavou je skvělou příležitostí, jak si užít letní večer s přáteli a rodinou a užít si kvalitní filmovou zábavu pod hvězdami.

Program 2023

Letní kino ve Žďáře nad Sázavou je srdcovka mnoha místních i přespolních. Ať už se těšíte na filmové hity pod hvězdami nebo na atmosféru letního večera s přáteli, program na rok 2023 vás nezklame. Připravte se na promítání od května do září, a to vždy v pátek a v sobotu. Filmová nabídka je pestrá, od komedií přes romantiku až po napínavé thrillery. Nechybí ani snímky pro celou rodinu a dětská představení. Konkrétní program s daty a časy promítání najdete na webových stránkách Kulturního domu Žďár nad Sázavou a na jejich facebookové stránce. Vstupenky si můžete zakoupit online nebo přímo na místě před začátkem promítání. Letní kino ve Žďáře nad Sázavou je ideální místo, kde si užít teplé letní večery s filmem a dobrou náladou.

Filmové lahůdky pod širým nebem

Letní kino ve Žďáru nad Sázavou i letos láká na filmové lahůdky pod širým nebem. Program letního kina pro rok 2023 slibuje pestrou škálu žánrů i filmových zážitků pro malé i velké diváky. Promítání probíhají za příznivého počasí, takže si s sebou nezapomeňte vzít deku nebo karimatku a užijte si letní atmosféru s vůní popcornu a skvělým filmem. Aktuální program promítání a další informace najdete na webových stránkách Kulturního domu Žďár nad Sázavou.

Oblíbené filmové série

Letní kino ve Žďáru nad Sázavou si pro rok 2023 připravilo pestré filmové menu, které uspokojí milovníky všech žánrů. Nechybí ani oblíbené filmové série, které lákají diváky zpět do světa známých postav a příběhů. Fanoušci rychlých kol a napínavých závodů se můžou těšit na další díl ze série Rychle a zběsile, která je synonymem pro adrenalinovou akci a strhující automobilové honičky. Pro ty, kteří dávají přednost magii a kouzelnému světu, je připravena projekce z fantasy série Fantastická zvířata. Příznivci superhrdinských filmů si přijdou na své s novým dobrodružstvím oblíbeného komiksového hrdiny. Letní kino myslí i na rodiny s dětmi, pro které má v programu připravené animované pohádky z oblíbených sérií, jako je například Doba ledová nebo Shrek. Promítání pod hvězdami tak slibuje nezapomenutelné filmové zážitky pro malé i velké diváky.

Novinky filmového plátna

Letní kino ve Žďáru nad Sázavou i letos láká na pestrou nabídku filmů pod širým nebem. Program Letního kina Žďár nad Sázavou 2023 slibuje promítání pro všechny věkové kategorie a filmové chutě. Fanoušci českých filmů se můžou těšit na nejnovější komedie i dramata, milovníci zahraniční produkce si přijdou na své u hollywoodských blockbusterů i nezávislých snímků. Děti potěší oblíbené animované pohádky. Promítání probíhají za příznivého počasí v příjemném prostředí letního kina. Aktuální program a informace o vstupenkách najdete na webových stránkách Kulturního domu Žďár nad Sázavou a na jejich facebookové stránce.

Promítání pro děti

Letní kino ve Žďáře nad Sázavou nezapomíná ani na ty nejmenší diváky! V rámci programu pro rok 2023 je pro ně připravena pestrá nabídka promítání pohádek a filmů pro celou rodinu. Děti se můžou těšit na oblíbené pohádkové hrdiny, napínavé příběhy i spoustu legrace. Promítání pro děti probíhají obvykle v odpoledních hodinách, aby si na své přišli i ti nejmenší. Přesný program a termíny promítání najdete na webových stránkách letního kina a v informačním centru města. Letní kino Žďár nad Sázavou zve všechny malé i velké diváky na nezapomenutelné filmové zážitky pod hvězdnou oblohou!

Doprovodný program

Letní kino ve Žďáře nad Sázavou slibuje i letos bohatý doprovodný program pro všechny věkové kategorie. Před projekcemi se můžete těšit na hudební vystoupení lokálních kapel a interpretů, které navodí tu správnou letní atmosféru. Pro nejmenší diváky jsou připravena divadelní představení a pohádky, které je zaručeně zabaví. Milovníci dobrého jídla a pití si přijdou na své v našem letním baru, kde budou k dispozici osvěžující nápoje a drobné občerstvení. Chybět nebudou ani tematické večery věnované například českému filmu nebo filmovým klasikám. Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, kde budeme postupně zveřejňovat podrobnosti o doprovodném programu a dalších novinkách.

Vstupenky a rezervace

Občerstvení pod hvězdami

Letní kino ve Žďáru nad Sázavou je už tradičně skvělou příležitostí, jak si užít filmové pecky pod širým nebem. A co by to bylo za filmový zážitek bez pořádného občerstvení? I na to myslí organizátoři Letního kina Žďár nad Sázavou 2023. Přímo v areálu letního kina na vás bude čekat bohatá nabídka občerstvení, která uspokojí malé i velké filmové fanoušky. Dát si můžete klasiku v podobě popcornu a nachos, ale nebudou chybět ani sladkosti, jako třeba horké wafle nebo zmrzlina. Pro ty, kteří si rádi pochutnají na něčem slaném, bude připraveno grilované maso, klobásy a další dobroty. A co by to bylo za letní večer bez osvěžujícího nápoje? V nabídce najdete pivo, limo, vodu a další nealkoholické i alkoholické nápoje. Letní kino Žďár nad Sázavou 2023 a jeho program slibují nezapomenutelné filmové večery. Přijďte si užít skvělou atmosféru, filmové pecky a dopřejte si k tomu i něco dobrého na zub.

Kontakt a další informace

Pro více informací o Letním kině ve Žďáru nad Sázavou v roce 2023, včetně programu projekcí, navštivte webové stránky Kulturního domu Žďár nad Sázavou nebo sledujte jejich facebookovou stránku. Lístky na jednotlivá představení je možné zakoupit online, v pokladně Kulturního domu nebo přímo na místě před projekcí. V případě nepříznivého počasí se projekce přesouvá do prostor Kulturního domu. Kapacita Letního kina je omezená, proto doporučujeme rezervaci vstupenek předem. Těšíme se na vaši návštěvu!