Larkin Poe Praha: Roots rocková smršť míří do Prahy

Larkin Poe Praha

Larkin Poe míří do Prahy

Americká southern-rocková dvojice Larkin Poe, tvořená sestrami Rebeccou a Megan Lovell, se vrací do Prahy. Po svém úspěšném vystoupení v roce 2019 slibují další nezapomenutelnou show plnou syrové energie, bluesových kořenů a rock'n'rollového ducha. Fanoušci se můžou těšit na strhující kytarové riffy Rebeccy, podmanivý vokál Megan a jejich charakteristickou souhru, která jim vynesla přízeň publika po celém světě.

Během koncertu zazní skladby z jejich oceňované diskografie, včetně hitů jako "Bleach Blonde Bottle Blues", "Preachin' Blues" nebo "She's A Self Made Man". Návštěvníci se můžou těšit i na ochutnávku z jejich zatím posledního alba "Blood Harmony", které vyšlo v roce 2022. Larkin Poe slibují večer plný vášně, energie a nefalšované rockové muziky, která nenechá nikoho chladným.

Koncert amerického dua

Americké blues-rockové duo Larkin Poe, tvořené sestrami Rebeccou a Megan Lovell, se vrací do Prahy. Po svém úspěšném vystoupení v roce 2019, kdy uchvátily publikum v Lucerna Music Baru, slibují další nezapomenutelný večer plný syrové energie a strhujícího hudebního projevu. Fanoušci se můžou těšit na průřez jejich tvorbou, včetně skladeb z alb "Venom & Faith" nebo "Self Made Man", a samozřejmě nebudou chybět ani novinky z chystané desky.

Larkin Poe si získaly srdce posluchačů po celém světě díky svému osobitému pojetí blues, které kombinují s prvky rocku, folku a soulu. Jejich koncerty jsou proslulé elektrizující atmosférou a virtuozitou obou sester, Rebecca exceluje na kytaru a zpěv, zatímco Megan doplňuje zvuk kapely na lap steel kytaru.

Informace o koncertě Larkin Poe v Praze budou brzy zveřejněny na stránkách pořadatelů a v hudebních médiích. Vstupenky na koncert se očekávají v prodeji během několika dní.

Blízké setkání s blues

Praha se může těšit na pořádnou dávku blues, protože Larkin Poe, americké duo složené ze sester Rebeccy a Megan Lovell, míří do města. Známé svým energickým mixem blues, rocku a soulu, Larkin Poe slibují nezapomenutelný večer plný strhující hudby. Sestry Lovell, Rebecca s kytarou a zpěvem a Megan na lap steel kytaru, doprovází na pódiu sehraná kapela, která jejich syrovému zvuku dodává další rozměr. Koncert Larkin Poe v Praze je skvělou příležitostí zažít na vlastní kůži vášeň a energii, kterou do své hudby vkládají. Informace o koncertu, včetně data, místa konání a vstupenek, najdete na stránkách pořadatele. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost zažít Larkin Poe živě v Praze!

Datum a místo konání

Americká southern-rocková kapela Larkin Poe, vedená sestrami Rebeccou a Megan Lovell, se vrací do Prahy. Po svém úspěšném vystoupení v roce 2019, kdy nadchly publikum v Lucerna Music Baru, slibují další nezapomenutelný večer plný energie a strhujícího blues-rockového zvuku. Larkin Poe vystoupí (datum konání). Koncert se uskuteční v (místo konání v Praze). Vstupenky na koncert budou v prodeji od (datum zahájení prodeje) v síti (název prodejní sítě). Fanoušci se můžou těšit na strhující show, která bude zahrnovat jak starší hity, tak i skladby z posledního alba kapely.

Vstupenky na koncert

Americké blues-rockové duo Larkin Poe se vrací do Prahy! Sestry Lovell, Rebecca a Megan, slibují nezapomenutelný večer.
Vstupenky na koncerty Larkin Poe se zpravidla vyprodávají velmi rychle, proto neváhejte s nákupem, jakmile budou k dispozici. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zažít Larkin Poe naživo v Praze!

Historie Larkin Poe

Sestry Lovell, Rebecca a Megan, tvořící americké duo Larkin Poe, se vrací do Prahy. Známé jsou svým originálním mixem blues, rocku, folku a soulu, který si získal fanoušky po celém světě. Jejich dynamická vystoupení a syrová energie z nich dělají nezapomenutelný zážitek. Pochází z Atlanty a hudbu mají v krvi. Jsou potomky legendárního spisovatele Edgara Allana Poea. Debutovaly v roce 2010 albem „The Sound of Our Dreams“. Od té doby vydaly několik dalších alb, která se setkala s nadšením kritiky i fanoušků. Spolupracovaly s hvězdami jako Elvis Costello, Keith Urban nebo Steven Tyler. Larkin Poe slibují večer plný vášnivé hudby, strhující atmosféry a nezapomenutelných momentů. Nepochybně potěší své věrné fanoušky a zároveň si získají srdce nových posluchačů.

Rebecca a Megan Lovell

Rebecca a Megan Lovell, to jsou jména, která v Česku rezonují čím dál víc. A není divu. Tahle talentovaná sesterská dvojice tvořící jádro americké bluegrassové kapely Larkin Poe si podmanila srdce fanoušků po celém světě a Praha není výjimkou. Jejich energie na pódiu je nakažlivá, jejich hudební um ohromující a jejich charisma strhující.

Larkin Poe v Praze, to je vždycky událost. Koncerty bývají vyprodané a atmosféra neopakovatelná. Rebecca s banjem a Megan s elektrickou lap steel kytarou v rukou předvádí show, na kterou se nezapomíná. Jejich hudba, to je mix bluegrassu, rocku, blues a soulu, to vše s moderním nádechem a neuvěřitelnou energií.

Informace o koncertu Larkin Poe v Praze hledejte u oficiálních prodejců vstupenek. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zažít tuhle skvělou kapelu naživo.

Charakteristický zvuk

Larkin Poe, to je především syrová energie blues-rocku, která vám rozvibruje duši. Jejich charakteristický zvuk je postaven na strhující souhře sester Rebeccy a Megan Lovellových. Rebecca, s kytarou v ruce a hlasem, který jako by z oka vypadl Janis Joplin, vás vtáhne do víru emocí. Megan, s ladností a dravostí zároveň, ovládá lap steel kytaru a dodává hudbě Larkin Poe nezaměnitelnou hloubku a atmosféru.

Nečekejte žádné uhlazené popové melodie, Larkin Poe servírují syrový, energický blues-rock, který má kořeny v americkém Jihu. Jejich hudba je prosycena vášní, energií a autentickým feelingem, který vás chytne a nepustí. Na koncertě Larkin Poe v Praze se můžete těšit na strhující show plnou kytarových riffů, pronikavých vokálů a nakažlivé energie, která vás nenechá chladnými.

Vliv bluesové hudby

Larkin Poe, duo sester Rebeccy a Megan Lovell, je ztělesněním moderního blues s rockovým nábojem. Jejich hudba je důkazem, že blues není mrtvý žánr, ale naopak živoucí a inspirativní forma umění. Vliv bluesové hudby je v jejich tvorbě nesporný, od syrových kytarových riffů po procítěný vokál, který vás chytne za srdce. Rebecca a Megan Lovell vyrůstaly obklopeny hudbou a blues se stalo jejich osudem. Vlivy legend jako Muddy Waters, Robert Johnson a Son House jsou v jejich hudbě jasně patrné, ale Larkin Poe nepřináší jen kopie starých mistrů. Naopak, vdechují bluesovému odkazu novou energii a originalitu. Jejich koncerty jsou plné energie a vášně, strhující show, která vás nenechá chladnými. Informace o koncertu Larkin Poe v Praze jsou pro fanoušky bluesové hudby hotovým pokladem. Příležitost vidět toto talentované duo naživo je zážitkem, na který se nezapomíná.

Ocenění a nominace

Larkin Poe, americké blues-rockové duo, se během své kariéry těší velkému uznání kritiky i fanoušků. Sestry Lovell, Rebecca a Megan, si svým syrovým a energickým projevem získaly nominaci na Blues Music Award v kategorii "Nejlepší blues-rockové album" za své album "Venom & Faith" z roku 2018. Album se také umístilo na prvním místě v žebříčku Billboard Blues Albums. Jejich hudba, inspirovaná kořeny blues a jižanského rocku, je plná vášně, energie a strhujících kytarových riffů. I když zatím nezískaly Grammy, jejich talent a rostoucí popularita naznačují, že by se v budoucnu mohly dočkat i tohoto prestižního ocenění. Koncert Larkin Poe v Praze slibuje nezapomenutelný večer plný syrové energie, bluesových melodií a strhujícího hudebního projevu, který si získal srdce fanoušků po celém světě.

Nové album a turné

Americká southern rocková skupina Larkin Poe, vedená sestrami Rebeccou a Megan Lovell, se vrací do Prahy! Po svém úspěšném koncertě v roce 2019 skupina slibuje nezapomenutelnou show plnou energie a syrového talentu. Připravte se na večer plný bluesových riffů, Rebecčina uhrančivého vokálu a Meganiny strhující hry na lap steel kytaru. Larkin Poe se proslavili svým moderním pojetím bluesrocku, který kombinuje prvky tradičního blues, rocku a soulu. Jejich koncerty jsou proslulé svou syrovou energií a autentickým projevem.

I když zatím nebylo oficiálně oznámeno nové album, fanoušci doufají, že se na koncertě dočkají i ochutnávky z připravované desky. Larkin Poe jsou známí svou pracovitostí a neustálým koncertováním, takže je vysoce pravděpodobné, že na novém materiálu pilně pracují. Koncert Larkin Poe v Praze je událostí, kterou si žádný fanoušek bluesrocku nesmí nechat ujít.

Očekávaná atmosféra

Koncert Larkin Poe v Praze slibuje nezapomenutelný večer plný syrové energie a blues-rockové vášně. Sesterské duo Rebecca a Megan Lovellovy, známé svými strhujícími vokály, mistrovskou hrou na kytaru a elektrizujícími živými vystoupeními, zaručeně rozpálí pódium a strhne publikum do víru emocí. Očekávejte bouřlivou atmosféru plnou nadšených fanoušků, kteří si společně s Larkin Poe zazpívají jejich největší hity i skladby z nového alba. Koncert bude oslavou bluesové tradice v moderním pojetí, kde se snoubí syrovost s elegancí a vášeň s profesionalitou. Připravte se na večer plný nezapomenutelné hudby a strhující atmosféry, která vás nenechá chladnými.

Pro fanoušky blues-rocku

Pro fanoušky jižanského rocku a bluesové vášně je tu skvělá zpráva! Larkin Poe, americké duo sester Rebecca a Megan Lovell, které si podmanilo svět svým syrovým a energickým projevem, míří do Prahy. Rebecca, s podmanivým hlasem a kytarovými riffy, a Megan, s ďábelskou virtuozitou na lap steel kytaru, slibují nezapomenutelný večer plný emocí a hudební ekvilibristiky. Jejich hudba, inspirovaná legendami jako bluesman Muddy Waters nebo rockeři Led Zeppelin, je svěžím větrem na současné hudební scéně. Koncert Larkin Poe v Praze bude oslavou syrové energie, hudebního mistrovství a nakažlivé vášně, která strhne každého fanouška blues-rocku. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zažít toto talentované duo naživo!

Nepropásněte tuto show!

Larkin Poe, americké duo sester Rebecca a Megan Lovell, které si podmanilo svět svým originálním mixem blues, rocku a soulu, míří do Prahy! Pokud milujete syrovou energii, strhující kytarové riffy a vokály, které vás dostanou do kolen, nesmíte si nechat ujít jejich koncert. Rebecca, s nezaměnitelným hlasem a mistrovskou hrou na kytaru, a Megan, s neuvěřitelnou vervou za bicí soupravou, slibují nezapomenutelný večer plný emocí a hudební vášně. Připravte se na explozivní show, která vás nenechá chladnými. Larkin Poe naživo, to je zážitek, na který se nezapomíná. Sledujte stránky promotérů a nenechte si ujít informace o prodeji vstupenek. Tato show bude stát za to!

Publikováno: 26. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: LudvikZak

Tagy: larkin poe praha | informace o koncertě larkin poe v praze