Kulturní lahůdky v Premiere Cinemas Šantovka

Premiere Cinemas Šantovka

Kino v srdci Šantovky

V multikině CineStar v obchodním centru Galerie Šantovka si na své přijdou všichni filmoví nadšenci. Moderní sály s pohodlnými sedadly a nejnovější projekční technologií zaručují prvotřídní filmový zážitek. Na výběr je z široké nabídky filmů, od hollywoodských trháků po nezávislé snímky a české filmy. Kino nabízí i promítání ve 3D a na plátně IMAX pro ještě intenzivnější divácký zážitek. Kromě filmů si v CineStaru můžete vychutnat i popcorn, nachos a další občerstvení. Kino je snadno dostupné jak autem, tak MHD, a nachází se v těsné blízkosti obchodního centra, takže si před filmem nebo po něm můžete užít i nákupy nebo posezení v restauraci.

Nabídka filmů pro každého

Ať už máte chuť na romantickou komedii, napínavý thriller nebo animovaný film pro celou rodinu, v nabídce kin a streamovacích služeb si zaručeně vyberete. Pro milovníky akce a napětí je tu nový akční trhák s hvězdným obsazením, zatímco fanoušci romantiky se můžou těšit na dojemný příběh lásky a zrady. Dokumentární filmy potěší diváky, kteří se chtějí dozvědět něco nového o světě kolem nás. A pro nejmenší diváky je připravena spousta animovaných pohádek plných fantazie a dobrodružství. Stačí si jen vybrat a užít si filmový večer plný emocí a zábavy.

Komfortní sály a moderní technologie

Naše sály jsou navrženy s ohledem na vaše pohodlí. Pohodlná sedadla s dostatkem prostoru pro nohy vám zaručí příjemný zážitek z promítání. Moderní klimatizace se postará o ideální teplotu v sále po celý rok. Disponujeme nejmodernější projekční a audiovizuální technikou, včetně velkých pláten a špičkového ozvučení Dolby Atmos. Díky tomu si filmy užijete v perfektní kvalitě obrazu i zvuku. Ať už se chystáte na romantickou komedii, napínavý thriller nebo rodinný film, u nás si promítání užijete naplno.

Občerstvení a další služby

Na festivalu nebudete strádat hlady ani žízní. Pro návštěvníky je připraveno bohaté občerstvení v podobě stánků s rozmanitou nabídkou jídel a nápojů. Ochutnat můžete speciality české i mezinárodní kuchyně, vegetariánské a veganské pokrmy, sladké i slané dobroty. K dispozici bude dostatek míst k sezení. Kromě občerstvení festival nabídne i další služby, jako jsou toalety, úschovna zavazadel, infostánek a stanoviště první pomoci.

Sledujte program online

Nestihli jste svůj oblíbený pořad v televizi? Nezoufejte! Díky online archivům televizních stanic si můžete pustit vaše oblíbené seriály, filmy i dokumenty kdykoli se vám to hodí. Stačí vám k tomu počítač, tablet nebo chytrý telefon s připojením k internetu. Většina televizních stanic nabízí své archivy zdarma, u některých je ale potřeba registrace nebo předplatné. Mezi nejoblíbenější online archivy patří iVysílání České televize, Voyo od Nova TV nebo Prima PLAY.

Atraktivní ceny a slevy

Věříme, že nakupování by mělo být radost, ne rána pro peněženku. Proto pro vás máme širokou škálu atraktivních cen a slev na vybrané produkty. Sledujte naše akční nabídky a nenechte si ujít skvělou příležitost pořídit si to, po čem toužíte, za bezkonkurenční ceny. Pravidelně aktualizujeme naše slevy, abyste vždy našli ty nejvýhodnější nabídky. Nakupujte chytře a užijte si skvělý pocit z výhodného nákupu!

Šantovka: Místo pro zábavu a kulturu

Šantovka se stala oblíbeným místem pro obyvatele i návštěvníky Olomouce. Toto moderní centrum nabízí širokou škálu obchodů, restaurací a kaváren, kde si každý najde to své. Kromě nákupních možností láká Šantovka i na bohatý kulturní program. Pravidelně se zde konají koncerty, divadelní představení a výstavy. Pro rodiny s dětmi je připraveno dětské hřiště a multikino. Šantovka je ideálním místem pro trávení volného času s rodinou a přáteli.

Publikováno: 18. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: LudvikZak

Tagy: premiere cinemas šantovka | premiere cinemas v šantovce