Kino v OC Nisa: Kulturní Oáza Liberce

Oc Nisa Kino

Kino CineStar Nisa

Kino CineStar Nisa se nachází v obchodním centru Nisa v Liberci. Je to moderní multikino s osmi sály, které jsou vybaveny nejnovější technologií pro promítání filmů ve vysoké kvalitě obrazu a zvuku. Diváci si mohou vybrat z široké nabídky filmů všech žánrů, od hollywoodských blockbusterů po české a evropské filmy.

Kino CineStar Nisa je ideálním místem pro trávení volného času s rodinou a přáteli. Kromě promítání filmů nabízí také občerstvení v podobě popcornu, nachos a nápojů. V obchodním centru Nisa se nachází také restaurace a kavárny, takže si návštěvníci mohou užít celý den plný zábavy a nákupů.

Díky své poloze v obchodním centru Nisa je kino snadno dostupné jak autem, tak i MHD. Pro návštěvníky je k dispozici prostorné parkoviště.

Počet sálů a míst k sezení

OC Nisa nabízí multikino s celkem 8 sály, které dohromady pojmou více než 1200 diváků. Sály jsou vybaveny moderní zvukovou technologií Dolby Atmos a pohodlnými sedadly s dostatkem prostoru pro nohy. Kino v OC Nisa se tak stává ideálním místem pro sledování filmových trháků i komornějších snímků.

Na druhou stranu, menší kina v centru Liberce, jako je například Kino Varšava, disponují obvykle jedním až třemi sály s kapacitou do 200 míst. Tato kina si zakládají na komornější atmosféře a často promítají i artové filmy a dokumenty. Výhodou těchto kin je také jejich umístění v centru města, díky čemuž jsou snadno dostupná pěšky i MHD.

Ať už tedy preferujete velkolepou atmosféru multiplexů nebo komornější prostředí menších kin, v Liberci si zaručeně vyberete to pravé místo pro váš filmový zážitek.

Dostupné filmové technologie

OC Nisa kino a kino v obchodním centru Nisa se pyšní nejmodernějšími filmovými technologiemi, které divákům zaručují nezapomenutelný zážitek ze sledování filmů. Oba multiplexy disponují sály s projekční technologií 4K, která poskytuje obraz s vysokým rozlišením a brilantními barvami. Diváci tak mají možnost vychutnat si filmy v neuvěřitelné kvalitě a detailu. Zvukový systém Dolby Atmos v sálech OC Nisa kina a kina v obchodním centru Nisa vytváří trojrozměrný zvuk, který diváky obklopí ze všech stran. Díky tomu se ocitnou přímo v centru dění a užijí si filmy se všemi zvukovými efekty. Pro maximální komfort jsou k dispozici pohodlné sedačky s dostatečným prostorem pro nohy.

Aktuální program a premiéry

V OC Nisa na vás čeká multikino Cinestar s nejnovějšími filmovými trháky. Vybírat můžete z široké nabídky filmů různých žánrů, od akčních komedií až po romantické drama. Pro nejmenší diváky je připravena pestrá nabídka animovaných pohádek. Aktuální program a vstupenky si můžete zakoupit online na stránkách Cinestar nebo přímo na pokladně kina v OC Nisa. Kino v obchodním centru Nisa vám nabízí možnost spojit příjemné s užitečným – po nákupech si užít filmový zážitek.

Speciální akce a filmové festivaly

OC Nisa Kino a Kino v Obchodním centru Nisa pravidelně pořádají speciální akce a promítají filmy z filmových festivalů, aby obohatily kulturní zážitky návštěvníků. Diváci se tak mohou těšit na projekce oceněných snímků z festivalů jako je Karlovarský filmový festival, Febiofest nebo Zlín Film Festival. Kromě toho kina pořádají tematické filmové přehlídky, například věnované určitému žánru, režisérovi nebo herci. Pro rodiny s dětmi jsou připravena speciální filmová odpoledne s pohádkami a animovanými filmy. Návštěvníci se mohou těšit i na doprovodné akce, jako jsou besedy s tvůrci, autogramiády nebo workshopy. Informace o chystaných akcích a filmových festivalech jsou k dispozici na webových stránkách kin a v tištěných programech.

Otevírací doba a vstupenky

Kino OC Nisa Liberec a multikino Cinestar v obchodním centru Nisa v Liberci mají každý den otevřeno. Pokladny i bary s občerstvením otevírají obvykle 30 minut před začátkem prvního promítání a zavírají po skončení posledního filmu. Konkrétní otevírací doba se může lišit v závislosti na programu, proto doporučujeme ji vždy ověřit na webových stránkách kina nebo telefonicky. Vstupenky na filmy v kině OC Nisa a Cinestaru v OC Nisa je možné zakoupit online, v pokladně kina nebo v samoobslužných automatech, které se nacházejí přímo v prostorách multikina. Online nákup je výhodný, jelikož se vyhnete případným frontám a máte jistotu, že na vás zbydou místa. Ceny vstupenek se liší dle typu filmu, projekce (2D, 3D), dne v týdnu a zvoleného místa. Pro studenty, seniory a ZTP držitele jsou k dispozici zlevněné vstupenky.

Dostupnost a parkování

Kino OC Nisa se nachází přímo v obchodním centru Nisa, což z něj dělá snadno dostupnou volbu pro filmové nadšence. Návštěvníci mohou využít prostorné parkoviště obchodního centra, které nabízí dostatek parkovacích míst zdarma. Pro ty, kteří preferují MHD, je OC Nisa dobře dostupné autobusy i tramvajemi, zastávka se nachází jen pár kroků od vstupu do centra.

Kino v centru Liberce, ač nemá vlastní parkoviště, těží z blízkosti několika placených parkovacích zón a parkovacích domů. Tyto možnosti parkování jsou sice zpoplatněné, ale nabízejí komfort a jistotu volného místa, obzvláště ve večerních hodinách a o víkendech. Alternativou je využití MHD, zastávky linek spojujících centrum s ostatními částmi Liberce se nacházejí v docházkové vzdálenosti od kina.

Občerstvení v kině

Návštěva kina v Nise, ať už se jedná o tradiční OC Nisa kino nebo multikino v obchodním centru, není kompletní bez popcornu a osvěžujícího nápoje. Klasikou je samozřejmě slaný popcorn, ale kina v Nise drží krok s dobou a nabízejí i sladké varianty s karamelem nebo čokoládou. Pro ty, kteří hledají zdravější alternativu, jsou k dispozici i nachos s různými dipy.

Žízeň zaženete širokou nabídkou nealkoholických nápojů, od klasické Coca-Coly a Fanty po ovocné šťávy a minerální vody. V nabídce kin v Nise nechybí ani káva pro milovníky kávových specialit. Některá kina v Nise disponují i barem s nabídkou alkoholických nápojů, jako je pivo nebo víno, které si můžete vychutnat před filmem nebo během přestávky.

Ať už si vyberete cokoliv, občerstvení v kině v Nise vám zpříjemní filmový zážitek a udělá z něj nezapomenutelný večer.

Atmosféra a zážitek z kina

OC Nisa Liberec se pyšní moderním multikinem Cinestar, které nabízí prvotřídní filmový zážitek. Pohodlná sedadla, špičková zvuková aparatura a obří plátna vás vtáhnou do děje a zanechají ve vás nezapomenutelný dojem. Atmosféra kina je jedinečná, plná očekávání a napětí před začátkem promítání. Vůně popcornu a tlumené osvětlení navozují tu pravou atmosféru pro sledování filmů. Kino v OC Nisa je ideálním místem pro rodinný výlet, romantické rande nebo jen tak pro odpočinek s přáteli. Díky široké nabídce filmů si zde vybere každý. Kromě nejnovějších filmových trháků se zde promítají i alternativní snímky a dokumenty. Pro milovníky filmové klasiky jsou připraveny speciální projekce. Kino v OC Nisa je zkrátka synonymem pro kvalitní filmovou zábavu v příjemném prostředí.

Srovnání s jinými kiny v Liberci

Kino OC Nisa, nacházející se přímo v obchodním centru Nisa, představuje moderní multiplex s komfortními sály a nejnovější audiovizuální technologií. Na rozdíl od kina OC Nisa, které se zaměřuje spíše na mainstreamovou produkci, nabízí kino Varšava, nacházející se v centru Liberce, alternativnější program s důrazem na artové a nezávislé filmy. Kino Varšava disponuje jedním sálem s komornější atmosférou, která osloví milovníky filmové klasiky a netradičních snímků. Pro filmové fajnšmekry pořádá kino Varšava také tematické projekce a festivaly.

Liberec nabízí i další možnosti, jak si užít filmový večer. Kino 3D Lípa, situované v obchodním centru Forum Liberec, láká na projekce ve 3D formátu. Pro náročnější diváky je zde CineStar, multikino v centru Babylon Liberec, které disponuje největším počtem sálů a nejširší nabídkou filmů v Liberci. Ať už preferujete hollywoodské trháky, nezávislé filmy, nebo projekce ve 3D, v Liberci si zaručeně vyberete kino dle svého gusta.

Publikováno: 21. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: LudvikZak

Tagy: oc nisa kino | kino v obchodním centru nisa