Kabát rozpálil publikum: Podívejte se na setlist plný hitů!

Kabat Setlist

Kabát naživo: Co zahrají?

Kapela Kabát je známá svými energickými koncerty, které jsou pastvou pro uši i oči. Fanoušci se můžou těšit na průřez celou jejich kariérou. Uslyšíte pecky jako Pohoda, Dole v dole, nebo Malá dáma. Samozřejmostí jsou i skladby z posledního alba. Kabát si zakládá na tom, že každý koncert je jiný a vždy se snaží překvapit. Nechte se unést atmosférou a užijte si show plnou světelných efektů a pyrotechniky.

Největší hity nesmí chybět

Každá správná kapela má ve svém repertoáru písně, bez kterých se žádný koncert neobejde. Jsou to ty melodie, které fanoušci znají nazpaměť, u kterých se zpívá od prvního do posledního slova a které dokáží roztančit i zaplněný stadion. Právě tyto hity, esence dlouholeté hudební kariéry, jsou tím, na co se fanoušci těší nejvíc. Ať už jde o energické vypalovačky, nebo naopak klidnější balady, jejich síla spočívá v emocích, které v sobě nesou. Jsou to vzpomínky na první lásky, bezesné noci, nebo prostě jen chytlavé melodie, které se vryly do paměti.

Pořádný rockový nářez

Kapela se na pódiu nezastavila ani na minutu a servírovala jeden našlapaný song za druhým. Kytarové riffy se proplétaly s dunivou basou a bicí dávaly všemu neúprosný rytmus. Zpěvák s charismatem sobě vlastním burcoval publikum, které se s chutí nechalo strhnout do víru energické show. Atmosféra v sále by se dala krájet a bylo jasné, že si tuhle noc všichni přítomní budou pamatovat ještě hodně dlouho.

Pár překvapení pro fanoušky?

Kapela chystá pro fanoušky na koncertě i pár překvapení. Prozradit ale můžeme jen málo. Zazní určitě i písně z nového alba, které se chystá na podzim. A pozor, jedna píseň bude v úplně nové aranži! Přesný setlist kapela tají, ale slibuje nezapomenutelnou show plnou energie. Tak co, už se těšíte?

Setlist se liší koncert od koncertu

Každá show je jedinečná a kapela si ráda hraje s výběrem skladeb. Někdy se zaměří na starší tvorbu, jindy dají prostor novinkám. Fanoušci tak nikdy neví, co přesně je čeká, a to k živým vystoupením patří. Překvapení a energie z nečekaných momentů dělají každý koncert nezapomenutelným zážitkem.

Publikováno: 03. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: LudvikZak

Tagy: kabat setlist