Eden Arena: Kultura pod hvězdami

Eden Arena Program

Nadcházející koncerty

Těšíte se na živou hudbu? Připravte se, protože se chystá pořádná nálož koncertů! Letos na podzim a v zimě se můžete těšit na vystoupení českých i zahraničních hvězd. Milovníci popu si nenechají ujít koncert kapely Kryštof, která vystoupí v O2 areně. Fanoušci rocku se můžou těšit na legendární skupinu Kabát, která zahraje na stadionu Evžena Rošického. A pokud máte rádi elektronickou hudbu, nenechte si ujít show DJ Tiësta v pražském SaSaZu. Vstupenky na všechny koncerty seženete v obvyklých předprodejních sítích. Neváhejte a zajistěte si své místo už dnes!

Divadelní představení

Divadelní představení nabízejí jedinečnou možnost ponořit se do světa fantazie a emocí. Ať už dáváte přednost dramatu, komedii, muzikálu nebo experimentálnímu divadlu, v České republice si zaručeně vyberete. Praha, Brno i další města se pyšní krásnými historickými budovami divadel, která lákají na pestrý repertoár. Nezapomeňte si včas rezervovat vstupenky, oblíbená představení bývají často vyprodaná. Prožijte večer plný nezapomenutelných zážitků a nechte se unést kouzlem divadelního umění.

Balet a tanec

Balet, s jehož krásou a elegancí se setkáváme v divadlech, je fascinující uměleckou formou, která v sobě spojuje tanec, hudbu a příběh. Jeho kořeny sahají až do italské renesance, odkud se rozšířil do Francie a postupně do celého světa. Baletní tanečníci procházejí náročným tréninkem od útlého věku, aby zvládli náročné kroky a techniky. Klasický balet se vyznačuje specifickou terminologií a striktními pravidly, která se předávají z generace na generaci. Vedle klasického baletu existuje i mnoho dalších tanečních stylů, jako je moderní tanec, jazz dance, hip hop a mnoho dalších. Tyto styly se od klasického baletu liší technikou, pohybovým slovníkem i způsobem vyjadřování. Ať už se jedná o klasický balet nebo o modernější taneční formy, tanec je krásným uměním, které dokáže vyprávět příběhy, vyjadřovat emoce a inspirovat diváky po celém světě.

Stand-up comedy

Stand-up comedy je forma zábavy, kde komik vystupuje před živým publikem a snaží se ho rozesmát. Komici typicky vyprávějí vtipy, historky ze života nebo komentují aktuální dění. Stand-up se liší od divadelního představení tím, že je improvizovanější a interaktivnější. Komik reaguje na reakce publika a přizpůsobuje tomu svůj výstup. V České republice zažívá stand-up comedy v posledních letech velký boom a existuje zde mnoho talentovaných komiků a scén, kde vystupují.

Výstavy a veletrhy

Výstavy a veletrhy jsou skvělou příležitostí k navázání nových obchodních kontaktů, prezentaci produktů a služeb a sledování nejnovějších trendů v oboru. V České republice se každoročně koná řada významných veletrhů a výstav, které přitahují vystavovatele a návštěvníky z celého světa. Mezi nejvýznamnější patří Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, veletrh elektrotechniky a automatizace Amper v Brně nebo stavební veletrh For Arch v Praze.

Kromě těchto velkých akcí se koná i mnoho menších specializovaných veletrhů a výstav zaměřených na konkrétní obory, jako je například nábytkářství, potravinářství, zemědělství nebo cestovní ruch.

Na webových stránkách jednotlivých veletrhů a výstav naleznete veškeré potřebné informace o termínech, místu konání, vstupném a programu akcí.

Workshopy a kurzy

Nabízíme širokou škálu workshopů a kurzů pro všechny věkové kategorie a úrovně dovedností. Ať už se chcete naučit něco nového, zdokonalit své stávající dovednosti nebo se jen pobavit, u nás si vyberete. Naše workshopy a kurzy vedou zkušení lektoři, kteří vám předají své znalosti a dovednosti v přátelské a uvolněné atmosféře.

Pro milovníky umění nabízíme kurzy kreslení, malování, sochařství a keramiky. Pokud vás baví spíše hudba, můžete se u nás naučit hrát na kytaru, klavír nebo zpívat. Pro ty, kteří se chtějí naučit něco praktického, máme kurzy vaření, fotografování, jazyků a mnoho dalšího.

Prohlédněte si naši nabídku workshopů a kurzů a přihlaste se ještě dnes!

Filmové projekce

Zažijte kouzlo filmového plátna! Připravili jsme pro vás pestrý program filmových projekcí pro malé i velké. Vychutnejte si nejnovější filmové trháky, nezávislé snímky i klasiku české a světové kinematografie. Promítáme v moderním sále s kvalitní zvukovou i obrazovou technikou. Nechte se vtáhnout do děje a užijte si jedinečnou atmosféru filmového večera. Aktuální program projekcí a informace o vstupenkách najdete na našich webových stránkách a sociálních sítích. Těšíme se na vás!

Publikováno: 16. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: LudvikZak

Tagy: eden arena program | program událostí v eden areně