Brandýské kino láká na nabitý program!

Kino Brandýs Nad Labem Program

Aktuální program kina

Tento týden si pro vás kino nachystalo pestrou nabídku filmů pro malé i velké. Čeká na vás akční podívaná John Wick 4 s Keanu Reevesem v hlavní roli, napínavý thriller Zmizení s Gerardem Butlerem a naprosto odlišný zážitek nabídne romantická komedie Láska na první pohled s Emily Blunt. Pro rodiny s dětmi je připravena animovaná pohádka Kocour v botách: Poslední přání. Vstupenky na všechny projekce si můžete zakoupit online na webových stránkách kina nebo přímo na pokladně. Nezapomeňte sledovat i naše webové stránky, kde najdete aktuální program a informace o chystaných premiérách.

Typy promítání

V grafice a technickém kreslení se setkáváme s různými typy promítání, které nám umožňují zobrazit trojrozměrné objekty na dvojrozměrné ploše. Mezi nejčastější patří pravoúhlé promítání, které se dále dělí na kosoúhlé a kolmé. U kosoúhlého promítání se promítá na jednu průmětnu v obecném směru, zatímco u kolmého promítání jsou promítací přímky kolmé k průmětně. Typickým příkladem kolmého promítání je kótování v technických výkresech. Dalším typem je rovnoběžné promítání, kde jsou všechny promítací přímky rovnoběžné, ale ne nutně kolmé k průmětně. Výsledkem je obraz, který zachovává rovnoběžnost.

Vstupenky a rezervace

Vstupenky na naše akce si můžete zakoupit online nebo přímo na místě v den konání. Doporučujeme však nákup online, abyste měli jistotu svého místa a vyhnuli se případným frontám. Ceny vstupenek se liší v závislosti na typu akce a věku návštěvníka. Pro studenty, seniory a ZTP držitele nabízíme slevy. Informace o cenách a slevách naleznete vždy v popisu dané akce. Rezervace míst není u většiny akcí nutná. Pokud si však chcete být jisti místem, zejména u akcí s omezenou kapacitou, doporučujeme rezervaci provést. Rezervace je možná online nebo telefonicky.

Doprovodný program

Kromě hlavního programu se můžete těšit na bohatý doprovodný program. Pro děti bude připraven skákací hrad, malování na obličej a další zábavné aktivity. Milovníci jídla a pití si přijdou na své v našem stánku s občerstvením, kde budou k dostání grilované speciality, pivo, limo a další pochutiny. Během dne vystoupí také několik hudebních skupin, které se postarají o skvělou atmosféru. Přijďte si užít den plný zábavy pro celou rodinu!

Historie kina

Kořeny filmové historie sahají až do konce 19. století, kdy průkopníci jako bratři Lumièrové a Thomas Edison experimentovali s pohyblivými obrazy. První veřejné filmové promítání se uskutečnilo v Paříži v roce 1895 a brzy se kino stalo celosvětovým fenoménem. V prvních desetiletích 20. století se filmy staly delšími a komplexnějšími, s rozvojem žánrů jako westerny, komedie a dramata. Nástup zvukového filmu na konci 20. let 20. století znamenal revoluci v kinematografii a otevřel dveře novým formám vyprávění. Během 20. století se kino vyvíjelo s nástupem barevných filmů, širokoúhlých formátů a počítačových efektů. Dnes je kino prosperujícím odvětvím, které nabízí širokou škálu žánrů a stylů pro diváky po celém světě.

Kontaktní informace

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Náš tým podpory je vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00. Volejte na číslo +420 123 456 789 nebo pište na e-mail info@example.cz. Rádi vám pomůžeme s jakýmikoli problémy nebo zodpovíme vaše dotazy.

Sledujte nás také na sociálních sítích Facebook a Instagram, kde najdete nejnovější informace o našich produktech a službách. Těšíme se na vaši zprávu!

Publikováno: 06. 06. 2024

Kategorie: kultura

Autor: LudvikZak

Tagy: kino brandýs nad labem program | program kina v brandýse nad labem