Kultura: Letní kino Slaný servíruje filmové lahůdky! Program 2023 je tady

Letní Kino Slaný Program 2023

Filmové lahůdky pod hvězdami

Teplé letní noci přímo vybízejí k romantice pod širým nebem. A co může být romantičtější než sledování filmů pod hvězdami? Letní kina zažívají v posledních letech velký boom a lákají diváky všech věkových kategorií. Ať už preferujete klasické filmové trháky, nezávislé snímky nebo dokumenty, v nabídce letních kin si zaručeně vyberete. Vychutnejte si jedinečnou atmosféru letního kina s přáteli nebo rodinou a užijte si nezapomenutelný filmový zážitek.

Program nabitý žánry

Nuda rozhodně nehrozí! Letošní ročník festivalu nabídne pestrou škálu žánrů, ze které si vybere opravdu každý. Milovníci energické hudby se můžou těšit na rockové kapely, pro fanoušky elektroniky je připravena stage s DJs. Chybět nebude ani alternativa, jazz nebo world music. Ať už preferujete tanec, poslech vsedě nebo objevování nových žánrů, festival má pro vás připravený nezapomenutelný hudební zážitek. Sledujte program a nenechte si ujít své favority!

Promítání pro celou rodinu

Víkend se blíží a vy přemýšlíte, co podniknout s dětmi? Co takhle vyrazit do kina na film pro celou rodinu? Na plátnech kin právě běží pohádka "Tři bratři" nebo animovaný film "Mimoni 2: Padouch přichází". Pro starší děti je tu dobrodružná komedie "Tajemství staré bambitky 2". Nezapomeňte se podívat na programy vašich kin, ať vám neunikne žádný promítání.

Speciální letní akce

S příchodem sluníčka a teplých dnů přichází i čas na nezapomenutelné zážitky. Ať už plánujete dovolenou s rodinou, dobrodružnou cestu s přáteli nebo romantický víkend ve dvou, máme pro vás tipy na speciální letní akce, které vám zpříjemní léto. Festivaly pod širým nebem lákají na hudební hvězdy, divadelní představení i gurmánské speciality. Pro aktivní jedince jsou tu sportovní akce, ať už se chcete zúčastnit běžeckého závodu, cyklistické vyjížďky nebo třeba turnaje v plážovém volejbale. Nezapomeňte ani na místní slavnosti a jarmarky, kde nasajete tu pravou letní atmosféru, ochutnáte tradiční speciality a pořídíte si originální suvenýry.

Vstupenky a rezervace

Vstupenky na naše akce si můžete zakoupit online nebo přímo na místě v den konání. Doporučujeme však nákup online, jelikož kapacita je omezená a události bývají často vyprodané. Rezervace míst není bohužel možná. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit telefonicky nebo emailem.